top of page

NOVINKY

NBD_Novinka_Thumb_2023.jpg

Nový katalóg 2023

Tento rok nám ešte stále prináša mnohé nové prekvapenia, aj v podobe nových katalógov plných dizajnových dlažieb s okúzľujúcim vzhľadom. Nájdete medzi nimi kúsky od popredných dodávateľov, ako sú napríklad Marazzi, ABK, RAKO..

shutterstock_1272795976-1024x768.jpg

Dizajnové omietky
CERESIT VISAGE

Pri dokončovaní domu záleží na tom, aby fasáda prezentovala váš osobný vkus. Práve teraz máte množstvo možností, ako si vytvoriť dom presne podľa svojich predstáv. Potrebujete niečo, čo bude v súlade s modernými trendami, dostupné

a ľahko sa udržiava. Tieto materiály prinášajú každej fasáde jedinečný, moderný

a vkusný vzhľad. Ponúkame celý rad omietok a farieb, ktoré sú inšpirované prírodou.

Velux_akcia.jpg

Ako ušetriť? Vymeňte si pred zimou strešné okná

Moderné strešné okná VELUX dosahujú vynikajúcu energetickú účinnosť a znižujú náklady na kúrenie. Keďže zima už klope na dvere, je výmena starých okien za nové strešné okná VELUX výborný nápad. Zabezpečte si teplo domova.

newsletter_zlata-skridla.jpg

Dobrá strecha nad zlato


Ak si v termíne od 23.08.2021 do 15.10.2021 kúpite kompletnú strechu pozostávajúcu z krytiny Bramac Platinum Star, resp. Bramac Platinum, originálneho príslušenstva a odkvapového systému Bramac Stabicor M, môže vás v palete čakať prekvapenie

 

- vbalená špeciálna škridla, čo pre vás znamená preplatenie nákladov na strechu až do výšky 95%!

velux_svetlo.jpg

Strešné okno s dotáciou až 100 EUR!

Meníte strešné okná, rekonštruujete podkrovie alebo vylepšujete kanceláriu? Neprehliadnite jarnú akciu VELUX. Na novom strešnom okne teraz ušetríte 40 € a na elektrickom okne dokonca 80 €. Na dotáciu 40 € dosiahnete pri kúpe dodatočného motora a ďalších 20 € dostanete na inteligentné ovládanie. S inteligentným strešným oknom VELUX potom získate nielen viac denného svetla a lepší tepelný komfort, ale aj istotu zdravého vnútorného prostredia. Nenechajte si ujsť túto ponuku a zaregistrujte sa do konca apríla na www.viacsvetla.sk.

foto4.jpg

Sme členom Aliancie ASAS, a.s.

Aliancia stavebnín ASAS, a.s. od začiatku svojho pôsobenia na trhu dynamicky napreduje na trhu so stavebným materiálom.

bottom of page