top of page
Inspi.png

KÚPEĽNE A PODLAHY

Ponúkame široký sortiment kompletného vybavenia pre Vaše kúpeľne, samozrejmosťou je veľký výber z obkladov a dlažieb do interiéru i exteriéru či príslušenstva k obkladom a dlažbám. Nájdete u nás overené značky ako Grohe, Hansgrohe, Rako, Marazzi, SanSwiss, Ravak, Kaldewei a mnohé iné. Rovnako si u nás môžete vybrať laminátové a vinylové podlahy od kvalitných výrobcov vrátane príslušenstva.

OBKLADY_DLAZBY.jpg

Stropné systémy

marazzi.png

Keramické obklady

dlažby

abk.png
villeroy.png
saloni.png
rako.png
paradyz.png
peronda.png
equipe.png
SANITA.jpg

Stropné systémy

geberit.png

Sanita

kolo.png
ravak.png
SanSwiss.png
huppe.png
jika.png
laufen.png
villeroy.png
grohe.png
SANITA_DEKOR.jpg

Stropné systémy

nimco.png

Doplnky

keuco.png
barimpex.png
sapho.png
awd.png
PODLAHY.jpg

Stropné systémy

quickstep.png

Podlahy

a príslušenstvo

classen.png
arbiton.png
celox-logo.png

Dizajn

Obklady do kúpeľne zaručujú spokojnosť v každej kúpeľni... Naša spoločnosť Vám zabezpečí ucelené série obkladačiek a dlaždíc vrátane bohatého sortimentu dekoračných doplnkov pre kúpeľne, kuchyne a podlahy bytových interiérov. Z hľadiska životného štýlu sa orientujeme na konečných užívateľov s vysokými nárokmi na dizajn a úžitkovú hodnotu ponúkaných materiálov.

Štýl

Už sedíte nad plánom novej kúpeľne? Alebo hľadáte dátum, kedy začnete s rekonštrukciou? Prinášame návod, ako si v množstve sanitárnych produktov vybrať najvhodnejšiu výbavu pre vašu kúpeľňu. Jednotný dizajn, elegancia a štýl zaručuje, že vaša kúpeľňa bude pôsobiť harmonicky a príjemne.

Elegancia

Základom dizajnu kúpeľne sú jednoznačne obklady a dlažba, kvalitné vodovodné batérie, sprchy alebo sprchové sety a sanitárna keramika od renomovaných výrobcov. Keď chcete jednoducho modernizovať vzhľad svojej kúpeľne, vyberte si nový kúpeľňový nábytok. To všetko nájdete v našom kúpeľňovom štúdiu 

Uvažujete o novej kúpeľni, alebo rekonštrukcií aktuálnej? Neváhajte nás kontaktovať:

kupelne@nbd.sk

0911 633 898

0910 914 917

bottom of page