NOVINKY

hlavicka3.jpg

Otváracia doba

V zmysle Uznesenia Vlády SR bude naša prevádzka otvorená od pondelka 19.04.2021 za predpokladu dodržania podmienok v štandardnom režime. Taktiež pre výdaj tovarov zakúpených prostredníctvom telefonického, či emailového dopytu v nasledovnom pracovnom čase:

PO-PI 7:00 - 16:00

SOB: 08:00 - 12:00

foto4.jpg

Sme členom Aliancie ASAS, a.s.

Aliancia stavebnín ASAS, a.s. od začiatku svojho pôsobenia na trhu dynamicky napreduje na trhu so stavebným materiálom. Začiatkom roka 2021 aliancia nadviazala obchodnú spoluprácu s ďalšími novými členmi – Stavebniny Pruské a Stavebné centrum u Mareka so sídlom v Bardejove, ktorí ponúkajú široký sortiment stavebných materiálov pre stavbu a rekonštrukciu.

velux_svetlo.jpg

Strešné okno s dotáciou až 100 EUR!

Meníte strešné okná, rekonštruujete podkrovie alebo vylepšujete kanceláriu? Neprehliadnite jarnú akciu VELUX. Na novom strešnom okne teraz ušetríte 40 € a na elektrickom okne dokonca 80 €. Na dotáciu 40 € dosiahnete pri kúpe dodatočného motora a ďalších 20 € dostanete na inteligentné ovládanie. S inteligentným strešným oknom VELUX potom získate nielen viac denného svetla a lepší tepelný komfort, ale aj istotu zdravého vnútorného prostredia. Nenechajte si ujsť túto ponuku a zaregistrujte sa do konca apríla na www.viacsvetla.sk.